Pilns rudens TV pārraižu saraksts un pirmizrādes datumi, kas jums jāskatās 2019. gadā

TV fani zina, ka kritums nenozīmē tikai atgriešanos krāsainas lapas un ķirbju garšvielu labumi . Tas ir arī gada laiks, kad visi labākie TV raidījumi atgriežas, piemēram, Tie esam mēs , Laba vieta , un Miljons mazu lietu .

Lai nejauši nepalaistu garām savu iecienītās izrādes pirmo epizodi, ņemiet vērā zemāk redzamo rudens pirmizrādes datumu sarakstu. Ievietojot datumus kalendārā, noteikti izmēģiniet arī dažas jaunās programmas, piemēram, Rīta izrāde un Batvoma n . Jūs nekad nevarat zināt - jūs varētu vienkārši pieaugt, lai tik ļoti mīlētu iesācējus Masku dziedātāja vai Dejo ar zvaigznēm .



Visi laiki ir norādīti Austrumu standarta laikā (EST).



* Apzīmē sērijas debiju

Septembris

Otrdiena, 3. septembris

  • Mayans M.C. (FX, plkst. 22.00)
  • Zaļlapa (PAŠAM, 22:00)

Trešdien, 4. septembrī



  • Vuangs: Amerikas sāga (Hulu epizodes 1.-3. Pulksten 12:01 pēc PT)
  • Suņa visvairāk meklētie (WGN, plkst. 21.00)
  • Dalasas īstās mājsaimnieces (Labi darīts, plkst. 21.00)

Ceturtdiena, 5. septembris

  • NFL sākums (NBC, 20:20)

Piektdiena, 6. septembris

  • Elite (Netflix, 12:01 pēc PT)
  • Titāni (DC Visums, plkst. 9:00)
  • * Pāri terapija (Showtime, plkst. 22.00)
  • * Laba saruna ar Entoniju Jesleniku (Centrālā komēdija, plkst. 23.00)

Svētdiena, 8. septembris

  • Futbola nakts Amerikā (NBC, plkst. 19.00)
  • Precējies ar medicīnu (Labi darīts, plkst. 20.00)
  • Svētdienas nakts futbols (NBC, plkst. 20.20)
  • Sekot līdzi Kardašiešiem (E!, 21:00)

Pirmdiena, 9. septembris

  • Pirmdienas nakts futbols (ESPN, 19.10)
  • Deuce (HBO, plkst. 21.00)
  • * Ļoti Breidija renovācija (HGTV, plkst. 21.00)

Ceturtdiena, 12. septembris

  • Ceturtdienas nakts futbols (NFL, plkst. 20.20)
  • Starpkungs (FX, plkst. 22.00)

Piektdiena, 13. septembris

  • * Neticami (Netflix, 12:01 pēc PT)
  • * Atsaukts (Amazone, plkst. 12:01 pēc PT)
  • * Red Bull Peaking (CW, plkst. 21.00)
  • * Slepkavība Bajū (Showtime, plkst. 22.00)
  • 104. telpa (HBO, 23.00)

Pirmdiena, 16. septembris

  • Dejo ar zvaigznēm (ABC, plkst. 20.00)

Otrdiena, 17. septembris

  • * Amerikas spēle (ESPN, plkst. 21.00)
  • Konāns bez robežām: Gana (TBS, plkst. 22.00)

Trešdien, 18. septembrī

  • Amerikāņu šausmu stāsts: 1984. gads (FX, plkst. 22.00)
  • NXT (ASV, plkst. 20.00)

Ceturtdiena, 19. septembris

  • * T. viņš Lielākais (ESPN, plkst. 21.00)

Piektdiena, 20. septembris

  • Izšķiršanās 2. daļa (Netflix, 12:01 pēc PT)

Svētdien, 22. septembrī

  • Primetime Emmy balvas (Lapsa, plkst. 20.00)
  • Cirks (Showtime, plkst. 20.00)

Pirmdiena, 23. septembris

  • Balss (NBC, plkst. 20.00)
  • Apkārtne (CBS, plkst. 20.00)
  • 9-1-1 (Lapsa, plkst. 20.00)
  • * Bobs Sirdis Abišola (CBS, 20:30)
  • *Visi pieceļas (CBS, plkst. 21.00)
  • * Pazudušais dēls (Lapsa, plkst. 21.00)
  • Helovīna cepšanas čempionāts (Pārtikas tīkls, plkst. 21.00)
  • * Zilo pilsētu likums (NBC, plkst. 22.00)
  • Bullis (CBS, plkst. 22.00)
  • Labais ārsts (ABC, plkst. 22.00)

Otrdiena, 24. septembris

  • Balss (NBC, plkst. 20.00)
  • NCIS (CBS, plkst. 20.00)
  • Iedzīvotājs (Lapsa, plkst. 20.00)
  • Konneri (ABC, plkst. 20.00)
  • Svētī šo putru (ABC, plkst. 20:30)
  • Tie esam mēs (NBC, plkst. 21.00)
  • FBI (CBS, plkst. 21.00)
  • Impērija (Lapsa, plkst. 21.00)
  • * jaukts (ABC, plkst. 21.00)
  • melns-ish (ABC, plkst. 21:30)
  • Jaunā Amsterdama (NBC, plkst. 22.00)
  • NCIS: Ņūorleāna (CBS, plkst. 22.00)
  • * Parādīšanās (ABC, plkst. 22.00)

Trešdien, 25. septembrī

  • Čikāgas med (NBC, plkst. 20.00)
  • Pārdzīvojušais (CBS, plkst. 20.00)
  • Masku dziedātāja (Lapsa, plkst. 20.00)
  • Goldbergs (ABC, plkst. 20.00)
  • Skolas (ABC, plkst. 20:30)
  • Čikāgas uguns (NBC, plkst. 21.00)
  • Mūsdienu ģimene (ABC, plkst. 21.00)
  • Vientulie vecaki (ABC, plkst. 21:30)
  • Čikāgas PD (NBC, plkst. 22.00)
  • Filadelfijā vienmēr ir saulains laiks (FXX, plkst. 22.00)
  • Dienvidu parks (Centrālā komēdija, plkst. 22.00)
  • * Stumptown (ABC, plkst. 22.00)

Ceturtdiena, 26. septembris

  • Ceturtdienas nakts futbols (Lapsa, plkst. 19:30)
  • Lielveikals (NBC, plkst. 20.00)
  • Jaunais Šeldons (CBS, plkst. 20.00)
  • Greja anatomija (ABC, plkst. 20.00)
  • * Vienradzis (CBS, 20:30)
  • * Perfekta harmonija (NBC, plkst. 20:30)
  • Laba vieta (NBC, plkst. 21.00)
  • Mamma (CBS, plkst. 21.00)
  • Miljons mazu lietu (ABC, plkst. 21.00)
  • * Kerolas otrais cēliens (CBS, plkst. 21:30)
  • Saulainā puse (NBC, plkst. 21:30)
  • Likums un kārtība: SVU (NBC, plkst. 22.00)
  • * Ļaunums (CBS, plkst. 22.00)
  • Kā atbrīvoties no slepkavības (ABC, plkst. 22.00)

Piektdiena, 27. septembris

  • * Politiķis (Netflix, 12:01 pēc PT)
  • * Skylines (Netflix, 12:01 pēc PT)
  • Havaju piecinieks-0 (CBS, plkst. 20.00)
  • Amerikāņu mājsaimniece (ABC, plkst. 20.00)
  • Svaigi pie laivas (ABC, plkst. 20:30)
  • Magnum P.I. (CBS, plkst. 21.00)
  • Dateline (NBC, plkst. 21.00)
  • 20/20 (ABC, plkst. 21.00)
  • Zilās asinis (CBS, plkst. 22.00)

Sestdiena, 28. septembris

  • Crimetime sestdiena (CBS, plkst. 20.00)
  • 48 stundas (CBS, plkst. 22.00)
  • Sestdienas nakts tiešraide (NBC, plkst. 23:30)

Svētdien, 29. septembrī

  • Amerikas jautrākie mājas video (ABC, plkst. 19)
  • 60 minūtes (CBS, 19:30)
  • Simpsoni (Lapsa, plkst. 20.00)
  • Durrells Korfu (PBS, plkst. 20.00)
  • Dievs mani draudzēja (CBS, 20:30)
  • * Svētī Hārtus (Lapsa, plkst. 8.30)
  • Boba burgeri (Lapsa, plkst. 21.00)
  • Haizivju tvertne (ABC, plkst. 21.00)
  • Halovīnu kari (Pārtikas tīkls, plkst. 21.00)
  • Poldarks (PBS, plkst. 21.00)
  • NCIS: Losandželosa (CBS, plkst. 21:30)
  • Ģimenes cilvēks (Lapsa, plkst. 21:30)
  • Rookie (ABC, plkst. 22.00)
  • * Harlemas krusttēvs (Epix, 22:00)

Oktobris

Trešdien, 2. oktobrī

  • iHeartRadio mūzikas festivāls, 1. nakts (CW, plkst. 20.00)
  • Masku dziedātāja laika perioda pirmizrāde (Fox, 20:00)
  • SEAL komanda (CBS, plkst. 21.00)
  • Gandrīz ģimene (Lapsa, plkst. 21.00)
  • S.W.A.T. (CBS, plkst. 22.00)

Ceturtdien, 3. oktobrī

  • iHeartRadio mūzikas festivāls, 2. nakts (CW, plkst. 20.00)

Piektdiena, 4. oktobris

  • Melnais saraksts (NBC, plkst. 20.00)
  • WWE Smackdown Live (Lapsa, plkst. 20.00)

Sestdien, 5. oktobrī

  • Dateline sestdienas noslēpums (NBC, plkst. 21.00)

Svētdiena, 6. oktobris

  • * Bērni saka visskaistākās lietas (ABC, plkst. 20.00)
  • * Betniece (CW, plkst. 20.00)
  • * Atpakaļ uz dzīvi (Izrādes laiks, plkst. 8.30)
  • Super meitene (CW, plkst. 21.00)
  • Iegūstiet Shorty (Epix, plkst. 21.00)
  • Staigājošie miroņi (AMC, plkst. 21.00)
  • Sekretāres kundze (CBS, plkst. 22.00)
  • Runājošs miris (AMC, plkst. 22.00)
  • Robota kungs (ASV, plkst. 22.00)

Pirmdiena, 7. oktobris

  • Visi amerikāņi (CW, plkst. 20.00)
  • Melns zibens (CW, plkst. 21.00)

Otrdiena, 8. oktobris

  • Zibspuldze (CW, plkst. 20.00)
  • Sakņu atrašana (PBS, plkst. 20.00)

Trešdien, 9. oktobrī

  • Riverdeila (CW, plkst. 20.00)
  • * Nensija Drū (CW, plkst. 21.00)

Ceturtdiena, 10. oktobris

  • Pārdabisks (CW, plkst. 20.00)
  • Mantojumi (CW, plkst. 21.00)
  • Kārdinājumu sala (ASV, plkst. 22.00)

Piektdiena, 11. oktobris

  • Apburts (CW, plkst. 20.00)
  • Dinastija (CW, plkst. 21.00)
  • Laulības Bootcamp (MĒS, plkst. 22.00)

Pirmdiena, 14. oktobris

  • Hiphops: dziesmas, kas satricināja Ameriku (AMC, plkst. 12:00 PT)
  • Leterkenija (Hulu, plkst. 12:01 pēc PT)

Otrdiena, 15. oktobris

  • Bultiņa (CW, plkst. 21.00)
  • Tīrīšana (ASV, plkst. 21.00)
  • * Treadstone (ASV, plkst. 22.00)

Piektdiena, 18. oktobris

  • * Meklē Aļasku (Hulu, plkst. 12:01 pēc PT)
  • * Mūsdienu mīlestība (Amazone, plkst. 12:01 pēc PT)
  • * Sids un Džūdija (Showtime, plkst. 20.00)
  • Longailendas vidēja (TLC, 21:00)

Pirmdiena, 21. oktobris

  • Melns zibens (CW, plkst. 21.00)

Otrdiena, 22. oktobris

  • Ciešanu indekss (TBS, plkst. 22.00)
  • * Patiesība par slepkavībām ar Saulaino Hostinu (Izmeklēšanas atklājums, plkst. 22.00)

Novembrī

Piektdiena, 1. novembris

  • * Rīta izrāde (Apple TV +)
  • * Skat (Apple TV +)
  • * Dikinsons (Apple TV +)
  • * Visai cilvēcei (Apple TV +)
  • * Palīgi (Apple TV +)
  • *Spoku rakstnieks (Apple TV +)
  • * Amerikāņu dēls (Apple TV +)
  • Queer Eye: Mēs esam Japānā! (Netflix)
  • Netipiski (Netflix)
  • Toma Klensija Džeks Raiens (Amazon)

Svētdien, 3. novembrī

  • Nekaunīgs (Showtime, plkst. 21.00)
  • Kidding (Showtime, plkst. 22.00)

Otrdiena, 5. novembris

  • * Mazās nāriņas tiešraides TV mūzikls (ABC, plkst. 20.00)
  • Skrienot savvaļā ar Bear Grylls (National Geographic, plkst. 21.00)

Trešdien, 6. novembrī

  • * Apollo (HBO, plkst. 20.00)

Svētdien, 10. novembrī

  • E! Tautas izvēles balvas (E!, 21:00)

Lai nezaudētu jaunumus, speciālistu ieteikumus skaistumkopšanai, ģeniālus mājas risinājumus, gardas receptes un daudz ko citu, reģistrējieties vietnē Laba mājturība biļetens .

ABONĒ TAGAD

Saistīts stāsts Vecākais ziņu un izklaides redaktors Kayla Keegan aptver visas izklaides, popkultūras un slavenību telpas lietas labas mājturības vajadzībām.Šo saturu izveido un uztur trešā puse, un tas tiek importēts šajā lapā, lai palīdzētu lietotājiem norādīt savu e-pasta adreses. Jūs, iespējams, atradīsit vairāk informācijas par šo un līdzīgu saturu vietnē piano.io Advertisement - Turpiniet lasīt zemāk